لیست قیمت محصولات غذایی رویال کنین را همراه با به روز رسانی روزانه  و کامل می توانید در این برگه مشاهده کنید.


خوراک سگ و گربه رویال کنین را می توان پر طرفدار ترین غذای حیوانات خانگی در ایران دانست. تنوع فوق العاده زیاد و کیفیت بالای این محصولات همیشه دلیلی بر پرفروش بودن رویال کنین بوده است.
با توجه به تنوع گسترده قیمت ها و عدم حضور نمایندگی رسمی در ایران ، یافتن لیست قیمت محصولات رویال کنین خلا بزرگی را برای مصرف کنندگان این محصول ایجاد کرده بود. با توجه به این موضوع ، در این برگه قیمت به روز همه محصولات رویال کنین را خدمت شما نمایش می دهیم.
این قیمت ها با توجه قیمت محصول اورجینال درب کارخانه بعلاوه هزینه های باربری تعیین شده است و مبنایی برای قیمت گذاری همکاران محترم خواهد بود.

در صورتی که در هر فروشگاه حضوری یا مجازی ، اختلاف قیمت خیلی شدید میان این لیست قیمت و نرخ های اعلام شده مشاهده کردید ، جهت احراز اصالت کالا و تاریخ انقضای اورجینال بیشتر دقت کنید.

نکته اول

لیست قیمت رویال کنین

قیمت محصولاتی که در ابتدای ارقام آن کلمه “از” استفاده شده است به این معنی می باشد که آن محصول دارای وزن های متفاوتی بوده و قیمت ذکر شده ، ارزش سبک ترین بسته بندی آن محصول است.

جهت اطلاع از قیمت تمام وزن های آن محصول ، روی نام غذا کلیک کنید.

نکته دوم

نمایش بیشتر

در زیر مجموعه هر عنوان تعداد مشخصی محصول نمایش داده می شود. برای نمایش همه محصولات آن دسته ، می توانید از دکمه “نمایش محصولات بیشتر” استفاده کنید.

Royal Canin Cat

لیست قیمت محصولات خشک گربه رویال کنین

شامل محصولات عمومی و مراقبتی
Royal Canin Healthy Cat

محصولات درمانی گربه

شامل محصولات غذای خشک درمانی
Royal Canin Dog

لیست قیمت محصولات خشک سگ رویال کنین

شامل محصولات عمومی و مراقبتی
Royal Canin Healthy Dog

محصولات درمانی سگ

شامل محصولات غذای خشک درمانی
Royal Canin Wet Dog

محصولات مرطوب سگ

شامل محصولات پوچ و کنسرو